Неділя, 2024-06-23, 8:44 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

РМО вчителів іноземної мови Солонянського РНМК

 

 

 

                                       English & German Club


Форма входу
  Праздники Великобритании 

      


   knopochka

Україна Speaking

Громадська ініціатива Go  Global

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

Глава держави прийняв таке рішення, враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Протягом року має бути забезпечено проведення фахових конкурсів, олімпіад та інших змагань з англійської мови, розвиток взаємного обміну учнями та студентами між навчальними закладами України та держав, у яких англійська мова є основною мовою спілкування, активізована участь загальноосвітніх навчальних закладів України в навчальній програмі Європейського Союзу «Е-Twinning Plus».

Має бути розширена мережа літніх мовних таборів з метою вивчення іноземних мов в Україні. Йдеться й про розвиток міжнародного співробітництва щодо залучення до викладання англійської мови іноземних фахівців – носіїв мови, у тому числі волонтерів, спрощення порядку в’їзду в Україну та перебування в Україні таких фахівців.

Указ Президента України  №641/2015

ПРОГРАМА "ВЧИТЕЛІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ - АГЕНТИ ЗМІН"

 

ЗАХОДИ РАЙОННОГО РІВНЯ

НАКАЗ №28 від 28.02.2016 р. "Про затвердження плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах району" 

Матеріали засідання ДТГ вчителів англійської мови (01.04.2016)

РІК  АНГЛІЙСЬКОЇ  В  ЗАКЛАДАХ  ОСВІТИ  РАЙОНУ

З метою популяризації вивчення іноземної мови в Рік англійської мови в Україні, згідно  запланованих заходів,13,16 та 23 травня 2016 року у 1-А,1-Б та 1-В класах Солонянської СЗШ №1 було проведено  Свято Англійської мови.
   Учителі Величко Л.А., Дубовик Ю.П., Ремез І.В. організували цікаві музично-ігрові уроки для першокласників. Учні закріпили вивчений протягом навчального року матеріал, продемонстрували знання англійського алфавіту, віршів, діалогів, основних лексичних одиниць. Діти співали, танцювали, грали в інтерактивні ігри, змагалися в командах. Учні 1-А класу отримали іменні дипломи з привітанням "Now I Know My ABCs". У 1-Б та 1-В класах до дітей прилетіли чарівні кульки, на яких вони писали свої імена англійською мовою. Гість Смайлик, який супроводжував школярів усі уроки протягом року, пригостив усіх смачними цукерками. Свята англійської мови вже стали традицією у цій школі. Плідна, систематична і творча робота по вивченню іноземної мови приносить задоволення та гарні результати учителям  та учням. Докладна інформація знаходиться на сайті ШМО: http://engl-dubovik.at.ua/news/svjato_anglijskoji_movi/2016-05-25-111 
  
  
 
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 115
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
    
     Скачать презентации